Podcast Colonnade Talks

Hľadáte stručné informácie a aktuality z poistenia? Pustite si do uší náš podcast Colonnade Talks, vďaka ktorému sa jednoducho zorientujete v svete poisťovníctva. Odborní hostia vás v krátkom prehľade prevedú súčasnými témami.

Colonnade Talks 17 - Poistenie D&O

Sedemnásta časť podcastu Colonnade Talks s Marekom Verebom a Ivanom Hollým o poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú členmi štatutárnych orgánov a ďalšími manažérmi.


 

Colonnade Talks 16 - Prečo poisťovne (ne)plnia?

Šestnásta časť podcastu Colonnade Talks s Renátou Doktoríkovou, underwriterkou Colonnade a Marekom Vöröšom, riaditeľom odboru poistenia pre podnikateľov o tom, prečo poisťovne (ne)plnia.


 

Colonnade Talks 15 - Digitalizácia v poisťovníctve

Pätnásta časť podcastu Colonnade Talks s Ondřejom Vichom, Head of Digital pre Colonnade a Martinom Bajlom, riaditeľom odboru poistenia spotrebiteľov o digitálnej transformácii v poistení.


 

Colonnade Talks 14 - Poistenie Autocheck

Štrnásta časť podcastu Colonnade Talks s Jurajom Balogom, riaditeľom odboru obchodu a Františkom Mezeyom, likvidátorom poistných udalostí o poistení Autocheck pre motorové vozidlá.


 

Colonnade Talks 13 - Jarné rekonštrukcie

Trinásta časť podcastu Colonnade Talks s Martinom Bajlom, riaditeľom odboru spotrebiteľov a Jozefom Velichom, likvidátorom poistných udalostí o jarných prístavbách, rekonštrukciách a ich rizikách.


 

Colonnade Talks 12 - Kuriózne prípady v poistení GAP

Dvanásta časť podcastu Colonnade Talks s Martinom Bajlom, riaditeľom odboru spotrebiteľov a Františkom Mezeyom, likvidátorom poistných udalostí o kurióznych prípadoch v poistení GAP.


 

Colonnade Talks 11 - poistenie domu a domácnosti v čase pandémie

Jedenásta časť podcastu Colonnade Talks s Riou Strohmayer, sprostredkovateľkou poistenia zo spoločnosti Concorde a Marekom Verebom, riaditeľom odboru likvidácie poisťovne Colonnade o tom, ako vyzerá poistenie domov a domácností v dobe covidovej.


 

Colonnade Talks 10 – ako sa poisťujú poisťovne

Desiata časť podcastu Colonnade Talks s Marianom Bátovským, generálnym riaditeľom Colonnade Slovensko a underwriterkou Renátou Doktoríkovou o tom, prečo je dobré vybrať si správne zaistenú


 

Colonnade Talks 09 - ako na poistenie strojov

Deviata časť Colonnade Talks v novom formáte s dvoma hosťami - underwriterkou Renátou Doktoríkovou a rizikovým inžinierom Milošom Žernovičom o poistení “lom stroja”.


 

Colonnade Talks 08 - aktualizujeme VIVU

Ôsma časť Colonnade Talks v novom formáte s dvoma hosťami - business development manažérkou, Nadeždou Hledíkovou a riaditeľom odboru poistenia spotrebiteľov, Martinom Bajlom o inováciách produktu VIVA pre dom/domácnosť.


 

Colonnade Talks 07 - ako na dobré poistenie

Siedma epizóda Colonnade Talks s generálnym riaditeľom Colonnade pre Slovenskú republiku - Marianom Bátovským.


 

Colonnade Talks 06 - pripoistenie domácich miláčikov s Petrom Fafalákom

Šiesta časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s underwriterom Petrom Fafalákom o domácich miláčikoch.


Colonnade Talks 05 - poistenie Safe Shop s Renátou Doktoríkovou

Piata časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s underwriterkou Renátou Doktoríkovou o vianočných online nákupoch.


 

Colonnade Talks 04 - úrazové poistenie sedadiel so Zuzanou Ondrčkovou

Štvrtá časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s underwriterkou Zuzanou Ondrčkovou pri príležitosti Svetového dňa pamiatky obetí dopravných nehôd.


 

Colonnade Talks 03 - poistenie motorových vozidiel GAP s Jurajom Balogom

Tretia časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s riaditeľom obchodu, Jurajom Balogom o poistení motorových vozidiel GAP.


 

Colonnade Talks 02 - Medzinárodný deň prevencie katastrof s Milošom Žernovičom

Druhá časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s risk inžinierom, Milošom Žernovičom o prevencii pred katastrofami.


 

Colonnade Talks 01 - Zaujímavé poistné udalosti s Marekom Verebom

Pilotná časť podcastu Colonnade Talks poisťovne Colonnade Insurance s riaditeľom odboru likvidácie, Marekom Verebom o zaujímavých poistných udalostiach.