Opatrenia súvisiace s ochorením COVID-19

Vážení klienti a obchodní partneri,

radi by sme Vás informovali, že v súvislosti so šírením vírusového ochorenia COVID-19 sme už na konci minulého týždňa v predstihu zaviedli rôzne organizačné a technické opatrenia, ktorých cieľom je eliminovanie aktuálneho rizika nákazy pre Vás i našich zamestnancov.

Všetci naši zamestnanci, ktorí nemusia byť nevyhnutne v priestoroch kancelárií, pracujú z domu a sú Vám k dispozícii na e-mailoch a na mobilných telefónoch.

Naše kancelárie v Bratislave a Košiciach pre Vás budú otvorené každý pracovný deň v čase od 9.00 hod do 12.00 hod a od 13.00 hod do 15.00 hod, kancelárie v Banskej Bystrici a Nitre v pondelky, stredy a piatky po telefonickej dohode s likvidátorom poistných udalostí.

Ubezpečujeme Vás, že v tejto situácii sa chceme správať zodpovedne voči Vám,
i voči všetkým členom nášho tímu a že všetky opatrenia prijímame so zodpovednosťou a rešpektom. V prípade akejkoľvek potreby pomoci stojíme pri Vás a neváhajte nás kontaktovať:

Kontakty na hlásenie poistných udalostí

Na našej webovej stránke https://colonnade.sk/mapa-likvidatori/ je detailný zoznam likvidátorov poistných udalostí v jednotlivých mestách a podľa jednotlivých druhov poistenia, zoznam obsahuje aj mobilné čísla a e-mailové adresy.

Kontakty na správu poistných zmlúv

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa správy poistenia nás prosím kontaktujte v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:00 na tel. č. +421 55 6826 222 alebo +421 911 146 676, resp. emailom na info@colonnade.sk. Prosím posielajte nám Vaše žiadosti vrátane priložených dokumentov prednostne emailom, nie poštou. Budeme tak vedieť rýchlejšie reagovať a poskytnúť Vám požadovanú službu.

Dojednávanie a zmeny v poisteniach podnikateľov:

Ing. Marek Vöröš, marek.voros@colonnade.sk, +421 911 906 412

Kontakt pre sprostredkovateľov poistenia

Juraj Balog, juraj.balog@colonnade.sk, +421 910 846 000