Opatrenia súvisiace s ochorením COVID-19

Vážení klienti a obchodní partneri,

radi by sme Vás informovali, že vzhľadom na aktuálny vývoj týkajúci sa pandémie vírusového ochorenia COVID-19 sú v našej spoločnosti zavedené nasledovné opatrenia:

Väčšina našich zamestnancov pracuje z domu v režime Home Office.

Naše pracoviská budú otvorené nasledovne:

Košice: v čase od 8.00 hod – 16.00 hod

Bratislava: v čase od 8.00 hod – 16.00 hod

Banská Bystrica, Nitra: pondelok až piatok po telefonickej dohode s likvidátorom poistných udalostí.

Chceme Vás ubezpečiť, že všetci naši zamestnanci Vám budú aj naďalej k dispozícii na e-mailoch a na mobilných telefónoch.

Naši zamestnanci zákazníckeho centra pracujúci z domu sú Vám k dispozícii na zákazníckej linke 055/68 26 222 a na info@colonnade.sk v pracovných dňoch v čase 8.00 – 16.00. Horeuvedené zmenené otváracie hodiny sa týkajú iba osobných konzultácií na našich pobočkách.

Pre Vašu bezpečnosť aj pre bezpečnosť našich zamestnancov:

  1. sú v našich kanceláriách k dispozícii ochranné a dezinfekčné prostriedky;
  2. upravili sme rozmiestnenie pracovísk tak, aby bola dodržiavaná bezpečná vzdialenosť;
  3. kancelárie pravidelne dezinfikujeme;
  4. naši zamestnanci, ktorí sú na pracoviskách, používajú ochranné rúška a pravidelne si dezinfikujú ruky, a preto očakávame, že aj naši klienti a obchodní partneri budú rovnako zodpovední a budú mať pri kontakte s našimi zamestnancami nasadené ochranné rúška, použijú dezinfekciu rúk alebo budú mať ochranné rukavice.

V tejto situácii sa chceme správať zodpovedne voči Vám, i voči všetkým členom nášho tímu, a preto všetky opatrenia prijímame so zodpovednosťou a rešpektom.

V prípade akejkoľvek potreby pomoci stojíme pri Vás, preto nás neváhajte kontaktovať>

Kontakty na hlásenie poistných udalostí

Na našej webovej stránke www.colonnade.sk v sekcii Poistné udalosti môžete svoju poistnú udalosť nahlásiť online, alebo kontaktovať príslušného likvidátora poistných udalostí v jednotlivých mestách a podľa jednotlivých druhov poistenia. Zoznam obsahuje aj mobilné čísla a e-mailové adresy.

Kontakty na správu poistných zmlúv

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa správy poistenia nás, prosím, kontaktujte v pracovných dňoch na tel. č. +421 55 6826 222 alebo +421 911 146 676, resp. emailom na info@colonnade.sk.

Prosím, posielajte nám Vaše žiadosti, vrátane priložených dokumentov, prednostne emailom, nie poštou. Budeme tak vedieť rýchlejšie reagovať a poskytnúť Vám požadovanú službu.

Dojednávanie a zmeny v poistení podnikateľov:

Ing. Marek Vöröš – riaditeľ odboru poistenia podnikateľov, marek.voros@colonnade.sk, +421 911 906 412

Kontakt pre sprostredkovateľov poistenia:

Ing. Juraj Balog – riaditeľ odboru obchodu, juraj.balog@colonnade.sk, +421 910 846 000